Makaleler

LOI İstiyorum

Şub 05 2013

SERVAS TÜRKİYE ÜYELERİNİN TANITIM MEKTUBU (LOI) ALMAK İÇİN İZLEMESİ GEREKEN YOL:

1. Servas Türkiye Tanıtım Mektubu'na ihtiyacınız olduğunu belirterek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine email gönderiniz ve doldurulmaya hazır boş form isteyiniz.

2. Size email ile gönderilen xls formattaki boş Servas Tanıtım Mektubu Formu'nun bütün bölümlerini ingilizce olarak doldurup, xls formatta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz.

3. Size email ile bildirilen Servas Türkiye banka hesap numarasına 70 TL tanıtım mektubu ücretini ödeyip, banka dekontunu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz.

4. Servas Tanıtım Mektubunuza yerleştirilecek olan jpg formattaki vesikalık resminizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz.

5. Bütün evraklarınız tamamsa ve formunuzda eksiklik yoksa, Servas Türkiye Ülke Koordinatörü, verildiği tarihten itibaren bir yıl geçerli olacak Servas Tanıtım Mektubunuzu hazırlayacak, onaylayacak ve size pdf formatta email yolu ile gönderecektir.